HÍREK ÖNKORMÁNYZAT POLGÁRMESTERI HIVATAL KÖZÉRDEKŰ INFORMÁCIÓK INTÉZMÉNYEK

Hírek

TAVASZI ÚSZÓVERSENY

Eredmények


Megtelt a Csíki Csobbanó uszoda a 2016. április 9-én, szombaton a Csíkszereda Polgármesteri Hivatal által szervezett Tavaszi Kupa úszóversenyen, melyen 162, 1-12. osztályos gyerek indult 34 kategóriában.

Jó volt látni, hogy a csaknem három év alatt, amióta Csíkszeredának uszodája van, egy úszást szerető nemzedék alakult ki, akik már egymással is szeretnék összemérni úszás-tudásukat.

A lelkes versenyzők egymást biztatva, szülői, testvéri hajrában úszták le a távot. Csíkszereda Polgármesteri Hivatala minden résztvevőnek ezúton is köszöni a jelenlétet, a Csíki Csobbanó munkatársainak pedig az együttműködést.

Eredmények:

Első három helyezett:

Hátúszás 50 m, fiúk: I. osztályosok: Farkas Dániel Márk, Dietrich Lóránt, Haţegan David; II. osztályosok: Varga Bence, Bodor Mátyás, Jánossy István; III-IV. osztályosok: Kőrössy Máté, Bajkó Zalán, Csedő Áron; V-VI. osztályosok: Varga Dávid, Soós Györfi Bence, Demeter Örs; VII-VIII. osztályosok: Csató Roland, Füzi Zalán, Adorján Előd; lányok: I. osztályosok: Udvari Fanni, Potyó Vivien, Sütő Ágnes; II. osztályosok: Erőss Hanna, Imre Kedves Réka, Galaczi Fanni; III-IV. osztályosok: Rancz Zenkő, Imre Kedves Orsolya, Fazakas Anna; V-VI. osztályosok: Balog Henrietta, Jánossy Krisztina, Casiadi Villő; VII-VIII. osztályosok: Mihály Adrienn, Szabó Zsuzsanna,

Gyorsúszás 50 m, fiúk: I. osztályosok: Haţegan David, Kiss Balázs, Farkas Dániel Márk; II. osztályosok: Varga Bence, Jánossy István, Rusz Sántha Kristóf; III-IV. osztályosok: Voinea Alexandru, Bajkó Zalán, Kőrössy Máté; V-VI. osztályosok: Varga Dávid, Rákosy Seiwarth László, Demeter Örs; VII-VIII. osztályosok: Csató Roland, Füzi Zalán, Adorján Előd; IX-XII. osztályosok: Boga Ákos, Balázs Simon, Stekbauer Huba; lányok: I. osztályosok: Udvari Fanni, Kiss Virág Orsolya, Dobos Brigitta; II. osztályosok: Erőss Hanna, Imre Kedves Réka, Veress Vanda; III-IV. osztályosok: Imre Kedves Orsolya, Horváth Anita, Fazakas Anna; V-VI. osztályosok: Balog Henrietta, Jánossy Krisztina, Vitos Anikó; VII-VIII. osztályosok: Mihály Adrienn, Szabó Zsuzsanna; IX-XII. osztályosok: Filip Éva, Nagy Zsuzsanna.

Mellúszás 50 m, fiúk: III-IV. osztályosok: Kőrössy Máté, Adorján Tamás, Bajkó Zalán; V-VI. osztályosok Varga Dávid, Boros András, Barut Vlad VII-VIII. osztályosok: Füzi Zalán, Adorján Előd, Csató Roland; lányok: III-IV. osztályosok: Fazakas Anna, Imre Kedves Orsolya, Gábor Blanka; V-VI. osztályosok: Jánossy Krisztina, Balog Henrietta mindketten első díjasok, Ravasz Ágnes, Casiadi Villő; VII-VIII. osztályosok: Ráduly Noémi, Szabó Zsuzsanna;

Pillangó 50 m, fiúk: III-IV. osztály: Kőrössy Máté, Bajkó Zalán, Voinea Alexandru; V-VI. osztály: Varga Dávid, Barut Vlad; lányok: V-VI. osztály: Balog Henrietta, Jánossy Krisztina, Casiadi Villő

Vegyes úszás 100 m, fiúk: VII-VIII. osztály: Csató Roland, Fűzi Zalán, Vén-Bakcsi Balázs; IX-XII osztály: Boga Ákos, Balázs Simon, Barta Miklós; lányok: IX- XII. osztály: Filip Éva.

A részletes eredmények letölthetők itt.

hátúszás

mellúszás

pillangó

gyorsúszás

vegyes

[vissza]

Rendezvényajánló

JÚN BAROKK FORMÁK ÚJRAGONDOLVA
22
JÚN KERESZTÚTON – néptánc-színházi előadás a bukovinai székelyek kálváriájáról
21
JÚN SHAPOVALOV ÉS A CSÍKI KAMARAZENEKAR
20
JÚN LÁNYOK, ASSZONYOK NAGY IMRE MŰVÉSZETÉBEN – időszakos kiállítás
18
JÚN UNSCENE – Művészeti Egyetemek Fesztiválja
08





 



KIADVÁNYOK A VÁROSRÓL


 



 



GALÉRIA